RU UA

В корзине 0 товаров

На сумму 0 грн

Оформить заказ
Перейти в корзину
technology logo

DuoCooling

Незалежне регулювання температури в холодильному та морозильному відділеннях.

Технологія DuoCooling застосовується для холодильно-морозильних комбінацій Liebherr і означає застосування двох окремих контурів охолодження в одному приладі (окремо для холодильної і морозильної камер). 

Напевно ви замислюєтеся, у чому безпосередня перевага приладів з DuoCooling?

У цих приладах температура в камерах регулюється незалежно одна від одної. Температурний діапазон в холодильній камері: від +2°C до +9°C (в холодильно-морозильних комбінаціях без зони BioFresh) та від +3°Cдо +9°C (в холодильно-морозильних комбінаціях з зоною BioFresh), в морозильній камері: від -15°C до -26°C. Стандартні показники налаштування температури такі, але вони можуть несуттєво відрізнятися в залежності від особливостей моделі. Додаткова перевага: якщо вам необхідно розморозити холодильну камеру, або ви плануєте нею довго не користуватися, наприклад під час тривалого від'їзду, ви можете її відключити не зачіпаючи температурний режим в морозильній камері.

Також, роздільне охолодження системи DuoCooling запобігає змішуванню запахів між холодильною та морозильною камерами, а також висиханню продуктів. Тобто, ваші заморожені продукти не будуть мати аромату вишуканого сиру, який ви зберігаєте у холодильному відділенні і навпаки. Повітряні потоки відділень просто не мають шансів на змішування.

DuoCooling: автономність відділень.

Унікальне поєднання DuoCooiling і NoFrost: у морозильній камері таких приладів, завдяки NoFrost, не утворюється лід і іній. А в холодильній камері з високим рівнем вологості продукти не обвітрюється і краще зберігають свій смак і привабливий зовнішній вигляд. До речі, це дозволяє зберігати свіжі фрукти та овочі у холодильній камері без додаткового пакування, таким чином скорочуючи використання пластику.

Продукти не втрачають вологу і не обвітрюються, тому їх можна зберігати без додаткового пакування.

 

Отже, підведемо підсумок: DuoCooling — два повністю незалежні контури охолодження забезпечують:

  • Відсутність обміну повітря між камерами.
  • Продукти в холодильній камері не висихають, не обвітрюються та краще зберігаються. Відповідно менше продуктових відходів, менше витрат часу на покупку продуктів та економія коштів.
  • Незалежне регулювання температури у камерах.

DuoCooling — базова технологія збереження свіжості у комбінованих приладах Liebherr. В продуктах довше підтримується необхідний рівень вологості, а це означає більш тривале збереження свіжості та смаку.

 

Моделі, в яких застосовується технологія