Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Интернет-магазин LIEBHERR
RU UA

В корзине 0 товаров

На сумму 0 грн

Оформить заказ
Перейти в корзину

Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus

Габариты (ШхВхГ), см 55.9 x 177 x 54.6
Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 1 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 2 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 3 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 4 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 5 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 6 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото-превью 7
Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 1 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 2 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 3 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 4 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 5 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 6 Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus - Фото 7
Под заказ
Артикул: SIFNf 5128

Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus

Габариты (ШхВхГ), см 55.9 x 177 x 54.6
69 549 грн
info-icon

Срок поставки от 2 недель до 4 месяцев. Точные сроки уточняйте в колл-центре.

Покупка в кредит и оплата картой недоступна для товаров со статусом «Под заказ».

Применяемые технологии
SoftSystem
SuperFrost по времени
FrostControl
VarioSpace
NoFrost
FrostSafe
Бесплатная доставка

До подъезда

Оплата

Наличный и безналичный

Гарантия

36 месяцев

Кредит (без комисии)

0% на 6 месяцев

Морозильна камера SIFNf 5128 — вбудована модель серії PLUS від Liebherr. Ця серія заснована на нашій базовій серії Pure, але з додаванням особливих деталей. Пристрої Plus відрізняються перш за все своїм комфортом. Такі моделі обладнані додатковими смартфункціями, щоб полегшити виконання щоденних справ. Кліматичний клас SN-T гарантує комфортну роботу пристрою в середовищі з температурою від +10°C до +43°C. Корисний об’єм моделі становить 209 літрів на 8 контейнерів, що цілком задовольнить сімейні потреби у заморожуванні великої кількості продуктів. Рівень шуму морозильної камери становить 37 дБ, тож її можна розмістити у відкритій кухні-студії або в їдальні, і вона не дратуватиме вас сторонніми звуками. Пристрій надійно захищений від перепадів напруги в електромережі.

Технології

NoFrost

Інноваційна система NoFrost дозволить вам назавжди забути про виснажливий процес розморожування морозильної камери. Ніякого більше льоду, інею та небажаного зледеніння стінок контейнерів. NoFrost забезпечує рівномірну циркуляцію холодного повітря всередині камери, знижує рівень вологості, швидко та якісно заморожує продукти й дозволяє вам суттєво економити електроенергію.

SuperSilent

Технологія SuperSilent дозволить вашому Liebherr працювати ледь чутно. Всі внутрішні компоненти пристрою ідеально оптимізовані та створюють мінімум шуму під час роботи. Відтепер ніякі зайві шуми не будуть відволікати вас на кухні. Моделі із SuperSilent можна розмістити навіть у відкритій кухні-студії або в їдальні, і не турбуватися за сторонні звуки роботи пристрою.

Концепція Side-by-Side

Наші холодильники надзвичайно універсальні. Їх можна вільно комбінувати один з одним завдяки концепції Side-by-Side. З холодильника, морозильної камери, винної шафи та BioFresh-холодильника можна скомбінувати центр свіжості з кількома окремими елементами й зонами охолодження. Спеціальна технологія в бічних стінках запобігає утворенню конденсату між пристроями, таким чином надійно захищаючи меблі.

Функції та керування

SuperFrost

SuperFrost — зручна функція швидкого заморожування. Температура в морозильній камері знижується до -28°C, що дозволяє швидко заморозити ваші продукти та зберегти всі вітаміни і корисні речовини. Якщо ви забули відключити SuperFrost вручну, ваш пристрій автоматично повернеться до стандартного режиму роботи через 65 годин. Функцію можна налаштувати безпосередньо на пристрої.

Сенсорне керування

Перевірити поточну температуру, вибрати потрібний режим роботи чи налаштувати функції вашого пристрою Liebherr можна всього лише одним дотиком. Дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом у поєднанні з сенсорною панеллю забезпечує максимальний комфорт у керуванні морозильною технікою.

EnergySaver

Режим EnergySaver допоможе вам додатково заощадити енергію. Після його активації, стандартна температура всередині камери підвищиться на два градуси, забезпечуючи зниження споживання електроенергії та одночасно зберігаючи ваші продукти оптимально свіжими. Функцію можна налаштувати безпосередньо на пристрої або у застосунку SmartDevice.

PartyMode

Готуєте вечірку? Вмикайте режим PartyMode*, який передбачає активацію функцій SuperCool та SuperFrost. Крижані напої, свіжі продукти, закуски та смаколики зроблять вашу вечірку яскравою та незабутньою. Турбуватися про вимкнення PartyMode не треба, через 24 години пристрій автоматично повернеться до стандартного режиму роботи. Функцію можна налаштувати безпосередньо на пристрої або у застосунку SmartDevice.

*Набір функцій PartyMode залежить від типу пристрою (морозильні, холодильні камери та комбіновані пристрої мають різний набір функцій).

Блокування екрана

Функція блокування екрана захистить ваш пристрій від ненавмисної зміни встановлених налаштувань. Функцію можна налаштувати безпосередньо на пристрої.

BottleTimer

З функцією BottleTimer, яку можна активувати через застосунок, ви більше ніколи не забудете про пляшечку вина, яку ви поклали в морозильну камеру для швидкого охолодження. Після того як температура пляшки досягне оптимального рівня, пристрій сповістить вас про це. Функцію можна налаштувати тільки у застосунку SmartDevice.

Аварійний сигнал

Якщо ви забули закрити дверцята вашого пристрою, чи тримаєте їх відкритими занадто довго, активується аварійний сигнал, що попередить вас спеціальним звуком та миготінням світла. Функцію можна налаштувати на автоматичне спрацьовування через 1, 2 або 3 хвилини. Аварійний сигнал відображається та налаштовується на пристрої. У застосунку SmartDevice можна побачити статус функції, але не можна налаштувати її.

SabbathMode

У пристроях Liebherr враховуються будь-які деталі вашого способу життя. Спеціально для Шабату, священного дня відпочинку, передбачено режим SabbathMode. Після його активації, у пристрої вимикається все освітлення, звукові сигнали, шуми та сенсорний екран. Функцію можна налаштувати безпосередньо на пристрої або у застосунку SmartDevice.

Дизайн та оснащення

VarioSpace

Повна свобода розміщення продуктів у морозильній камері. Завдяки спеціальним контейнерам ви можете самі підлаштовувати корисний об'єм під власні потреби та зберігати продукти будь-яких габаритів.

SoftSystem

Система SoftSystem допомагає м’яко та безпечно відкривати та закривати дверцята вашого пристрою. Завдяки SoftSystem дверцята рухаються легко та тихо, що дозволить не турбувати пляшки, що зберігаються на поличках всередині.

SmartDeviceBox

SmartDeviceBox* відкриває для вас нові можливості керування пристроєм Liebherr. Це система, що дозволяє підключити девайс до мережі інтернет через Wi-Fi. Відчуйте всі переваги сучасної системи «розумного дому» та керуйте вашим пристроєм Liebherr дистанційно через спеціальний застосунок.

*Модель можна додатково оснастити модулем SmartDeviceBox.

Лоток для кубиків льоду

Льоду багато не буває, особливо у спекотну пору року. Зі спеціальним лотком ви зможете підготувати додаткові крижані кубики у кількості 21 штуки. Лоток можна мити у посудомийній машині.

Таця для заморожування

Таця для заморожування відмінно підійде для продуктів з ніжною текстурою та високою чутливістю до температури. Фрукти, овочі та зелень, розкладені на широкій поверхні, заморозяться швидко, не втрачаючи при цьому своїх смакових властивостей. Тацю можна мити в посудомийній машині.

Змінний ущільнювач дверцят

Пристрій має змінний ущільнювач дверцят, який можна замінити за лічені хвилини без додаткових інструментів. Додатковий ущільнювач не входить у комплект постачання та купується окремо.

Характеристики

Расширенное описание
Встраиваемая морозильная камера Liebherr SIFNf 5128 Plus
Способ установки
Встраиваемый
Полезный объем, л
209
Объем морозильной камеры, л
209
Напряжение, В
220-240
Время автономной работы, ч
14
Оснащение
Предупредительный сигнал неисправности
Да
Защита от детей
Да
Лоток для кубиков льда
Да
Сигнализация открытой двери в морозильной камере
Да
Предупредительная сигнализация неисправности
Да
Материал полок в морозильной камере
Стекло
Материал дверей/фасада/крышки
Сталь
Тип управления
Сенсорное
Расположение блока управления
За дверью
Применяемые технологии
SoftSystem
Да
SuperFrost по времени
Да
FrostControl
Да
VarioSpace
Да
NoFrost
Да
FrostSafe
Да
Количество компрессоров
1
Уровень шума, дБ
37
Индикация температуры в морозильной камере
Внутренняя цифровая
Мощность замораживания за 24 ч
18
Навеска дверей (левая,правая)
Левая
Возможность перенавешивания двери
Да
Класс энергопотребления
A+
Климатический класс
SN-T
Размораживание морозильной камеры
Автоматическое
Система охлаждения морозильной камеры
Динамическая
Энергопотребление за 24 часа
1,041
Энергопотребление за год
380
Регулируемые контуры охлаждения
1
Длина кабеля, см
220
Тип вилки
Euro
Размеры ниши для встройки
177,2-178,8/56-57/55
Вентиляция при встраивании
В мебели
Количество наружных дверей
1
Количество отделений морозильной камеры
8
Вес нетто
59.40
Вес брутто
63.30
Цвет
Белый

Документация

PDF
Схема встраивания
20.16 KB
Скачать
info-icon
Примечание. Несмотря на тщательную подготовку публикуемых данных, возможно наличие ошибок, расхождений приведенной текстовой и графической информации с реальными аспектами оригинальных приборов. Мы оставляем за собой право на устранение замеченных ошибок и расхождений.

Похожие товары

Сравнить товары ›
60 799 ₴
Купить
Товар в корзине
К сравнению В сравнении
Под заказ
81 949 ₴
Купить
Товар в корзине
К сравнению В сравнении
Под заказ
68 299 ₴
Купить
Товар в корзине
К сравнению В сравнении
Под заказ
112 649 ₴
Купить
Товар в корзине
К сравнению В сравнении
Под заказ

Аксессуары

Преимущества

В нашем интернет-магазине можно заказать холодильники из Германии
У компании Liebherr 60 лет опыта работы на рынке холодильной техники
Вся продукция производится в Европе из безопасного и экологически чистого пластика